Parhaan kokemuksen tarjoamiseksi käytämme teknologioita, kuten evästeitä, tallentaaksemme ja/tai käyttääksemme laitetietoja. Näiden tekniikoiden hyväksyminen antaa meille mahdollisuuden käsitellä tietoja, kuten selauskäyttäytymistä tai yksilöllisiä tunnuksia tällä sivustolla. Suostumuksen jättäminen tai peruuttaminen voi vaikuttaa haitallisesti tiettyihin ominaisuuksiin ja toimintoihin.
Tekninen tallennus tai pääsy on ehdottoman välttämätön oikeutettua tarkoitusta varten, joka mahdollistaa tietyn tilaajan tai käyttäjän nimenomaisesti pyytämän palvelun käytön, tai yksinomaan viestinnän välittämiseksi sähköisen viestintäverkon kautta.
Tekninen tallennus tai pääsy on tarpeen laillisessa tarkoituksessa sellaisten asetusten tallentamiseen, joita tilaaja tai käyttäjä ei ole pyytänyt.
Tekninen tallennus tai pääsy, jota käytetään yksinomaan tilastollisiin tarkoituksiin.
Tekninen tallennus tai pääsy, jota käytetään yksinomaan anonyymeihin tilastollisiin tarkoituksiin. Ilman haastetta, Internet-palveluntarjoajasi vapaaehtoista suostumusta tai kolmannen osapuolen lisätietueita pelkästään tähän tarkoitukseen tallennettuja tai haettuja tietoja ei yleensä voida käyttää tunnistamaan sinua.
Teknistä tallennustilaa tai pääsyä tarvitaan käyttäjäprofiilien luomiseen mainosten lähettämistä varten tai käyttäjän seuraamiseksi verkkosivustolla tai useilla verkkosivustoilla vastaavia markkinointitarkoituksia varten.
erkki.talala (varmistettu kirjoittaja) –
Raikas tuoksu, ja jättää miellyttävän viileän tunteen kasvoille. Haihtuu verrattain nopeasti, ja sopii omalle jokseenkin herkälle iholle. Vaikuttaa riittoisalta muutaman käyttökerran perusteella eli ei todellakaan tarvitse läträtä. Tätä voin suositella, jos esimerkiksi se nätimpi puolisko ei pidä Mennenille tuoksuvista sänkisankareista 🙂
karkk.jesse (varmistettu kirjoittaja) –
Riittoisa ja mahtavan tuoksuinen aftershave-balsami! Viilentää ja rauhoittaa ihoa mukavasti parranajon jälkeen eikä jätä nahkaan tahmaista kalvoa. Ehdoton suositus!
Ari Kemppinen (varmistettu kirjoittaja) –
Pidin oikein paljon. Sopivasti mieto tuoksu ja tosi soothing tuntuma.