
The Goodfellas' Smile "Abysso" parranajosaippua (100ml)
Bestseller!
Laadukkaat TGS parranajosaippuat ovat riittoisia, hyvin vaahtoavia laatusaippuoita. Tyylikäs mattamuovipakkaus on kestävä ja kevyt kantaa vaikka mukana.
TGS on aina tekemässä uusia innovaatioita ja näin syntyi myös kasvipohjainen AJ-1 vegetable formula saippuapohja, jota he käyttävät osassa parranajosaippuoissaan. Saippua tehdään kuumakäsittely menetelmällä, josta syntyy erittäin hyvin suoriutuva ja tasapainoinen voidemainen parranajosaippua. AJ-1 formulassa tähtiroolissa on 4 sertifioitua aitoa luonnonöljyä.
- Arganöljy
- Jojobaöljy
- Manteliöljy
- Kookosöljy
Lisätiedot
Käyttö
Mitä tuote sisältää

The Goodfellas' Smile "Abysso" parranajosaippua (100ml)
Alennushinta€18,50
Perustuu 2 arvosteluun
Arvostele tuote
Järjestä
Tyhjennä suodattimet
Järjestä
Uusimmat ensin
Vanhimmat ensin
Suosituimmat
Korkein arvosana
Erittely
1
1
0
0
0
Tuotearvostelut
The Goodfellas' Smile "Abysso" parranajosaippua (100ml)
Hyväntuoksuinen ja vieläpä vegaaninen, mikä on itselle aika ehdoton kriteeri. Vaikka tämä onkin croap, niin tästä riittää heittämällä ainakin kolmeksi vuodeksi, koska ajan parran kerran viikkoon. Olen tyytyväinen ostoon, ensimmäinen "hienompi" saippuani eikä ollenkaan huonompi. Suosittelen.
Oliko tämä arvostelu hyödyllinen?
The Goodfellas' Smile "Abysso" parranajosaippua (100ml)
Miellyttävän tuoksuinen ja hyvin vaahtoava saippua
Oliko tämä arvostelu hyödyllinen?
New content loaded